Alçı Alçıpan İşleri

Alçı Alçıpan İşlerinde İstanbul’un tüm noktalarında ekibimizle profesyonel çözümler sunuyoruz.

Alçı Alçıpan İşleri, Alçı Sıva Alçıpan Uygulamaları, Alçı Sıva Alçıpan Ustası.
Alçı ve alçıpan temel yapı malzemelerindendir. Ev ve iş yerlerinin duvar ve tavan kaplama malzemesi olarak tercih edilen alçıpan, hafif ve darbelere karşı sağlamlığıyla az olması sebebiyle ağırlıklı olarak iç mekânlarda kullanılmaktadır.

ALÇI ALÇIPAN İŞLERİ

Hafif ve esnek olması sebebiyle deprem anında patlama ve yıkılma riski olmayan alçıpan, çökmelere karşı da avantaj sağlar. Ayrıca alçıpan yangın anında yarım saate kadar dayanıklılığıyla önemli avantajlar sağlamaktadır.
İki karton arasına uygulanan alçı olan alçıpan, bu yüzden su, nem ve rutubetten uzak ortamlarda tercih edilir.

ALÇI ALÇIPAN UYGULAMALARI

İçerisinde bulunan ph değeri insan vücuduyla aynı olan alçıpan bakteri üretmezken, kullanıldıkları mekânların nefes almasını sağlar. Alçıpan aynı zamanda mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar, ortamın nemini dengeler. Alçı alçıpan uygulamaları.

ALÇIPAN, ASMA TAVAN

Alçı sıva, alçıpan uygulaması, ev, işyeri, ofis ve mağazalar için kullanışlı, şık ve modern dekoratif çözümler sunar. Genellikle iç mekânlarda yerden duvara kadar her alanda tercih edilebilen alçıpan, asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapılmaktadır.

Kolaylıkla monte ve demonte edilen alçı ve alçıpan ile yoğun olarak asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi kabartma ve tavan süsleme uygulamaları yapılmaktadır.

ALÇI ALÇIPAN USTASI

RULO DECOR Tadilat ve Dekorasyon olarak tüm alçı sıva ve alçıpan işlerinizde uzman alçı alçıpan ustası ekibimizle özgün çözümler üretmekteyiz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde her türlü alçı alçıpan işlerinizde eksiksiz ve kaliteli hizmet veriyoruz. Alçı alçıpan uygulamaları, Alçı alçıpan işleri, Alçı alçıpan ustası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Evinizdeki dekorasyonun modası mı geçti? İşyeriniz eskisi kadar dikkat çekmiyor mu? Rulo Dekorasyon, yaşam alanlarınızı baştan sona yeniliyor. Modern iç mimarinin ve modanın bütün gereklerini kusursuz bir ustalıkla uygulayan firmamız; size ferah ve büyüleyici bir mekâna sahip olma imkânı veriyor. Sizin için yapabileceklerimizi öğrenebilmek için hemen bizi arayın.

    ×