BOYACI USTASI

Boya badana

Ev, Ofis, Villa, Otel, Restoran, Okul, Yurt, Cami ve Kamu Binalarının Boya İşlerini Uzman Ekibimizle Yapmaktayız

Anahtar teslim dekorasyon

Yaşam Alanlarınızı Sizin Beklentileriniz Doğrultusunda A dan Z ye Tasarlayıp Kaliteli Malzeme İşinin Ehli Uzman Ekiplerimizle Zamanında Teslim Ediyoruz

PROJE TASARIM

3 boyutlu Çizimlerle Mekanlarınızın Bitmiş Halini Görerek Daha Sağlıklı Karar Verebiliyorsunuz, Banyo Mutfak Tadilat İşlerinizde Tadilata Başlamadan

Boya Badana Ustası

Elbette ki temiz bir boya badana işçiliği için bir boyacı ustası ile anlaşıp evinizi boyatmak en akıllıca tercih olacaktır. Ancak ekonomik nedenler bazen bize kendi işimizi yapmak zorunda bırakabilir. Boya badana için işçilik ödemek istemiyorsanız boyayı siz yapabilirsiniz. Boya badana nasıl yapılır sorusunun yanıtına geçmeden boya öncesi yapmanız gerekenler ile alakalı bir kaç öneride bulunalım. Boya Badana Ustası, Evinizi boyamak için illa da boya badana ustası çağırmak yada çevreniz de bulunan boya badana firmalarından biriyle anlaşmak zorunda değilsiniz.

Boya Badana Ustası

Kuruduktan sonra çıkması daha zor olacaktır. Tavan ve duvar renkleri farklı olacaksa tavanla duvarın birleştiği yerde tam bir çizgi elde etmek için kağıt bant kullanın. Evvela Boya Badana Ustası yapılacak oda da eşya varsa bu eşyaları odanın merkezine doğru toplayın. Bu sayede hem eşyalara boya sıçrama derdinden kurtulursunuz hem de size rahat çalışabilmeniz için yeterli alan açılmış olur. Yerler halı veya parke ise süpürgelik boyunca gazete kağıdı yada eski bir nevresim kullanın. her olasılığa karşın damlayan boyaları silmek için yanınızda temiz su dolu bir kova ve temiz bir bez bulunsun. Asıl olan boyayı damladığında silmek.

    Evinizdeki dekorasyonun modası mı geçti? İşyeriniz eskisi kadar dikkat çekmiyor mu? Rulo Dekorasyon, yaşam alanlarınızı baştan sona yeniliyor. Modern iç mimarinin ve modanın bütün gereklerini kusursuz bir ustalıkla uygulayan firmamız; size ferah ve büyüleyici bir mekâna sahip olma imkânı veriyor. Sizin için yapabileceklerimizi öğrenebilmek için hemen bizi arayın.

    ×