KURUMSAL

Ev tadilatı konusunda, alanımızdaki ustalığımız ile hizmetinizdeyiz. Ev Tadilat firması olarak, 1980 li yılların başından bugüne, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde uygulamak önceliğimizdir.  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;
Öncelikle tadilatı yapılacak yeriniz ile ilgili ekiplerimiz yerinizde keşif yapmaktadır. Tadilat konusu ile ilgili bilgiler alınmakta ve müşterinin istekleri doğrultusunda projelendirme ve çözüm aşamasına geçilir. Yapılan keşif ve görüşmeler ışığında yerinize en uygun ölçüler değerlendirilmek üzere ürün kataloglarını sunuyoruz veya showroom’umuzda ürünlerimizi tanıtıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda fiyatlandırma yapılıyor.
Komple tadilat işleriAnahtar teslim tadilat işleripencere değişimi, çelik kapı, Mutfak tasarımı ve mutfak dolabı, Kartonpiyer, Asma tavan, Banyo tasarımı Fayans Seramik Döşeme İşleri, Elektrik tesisatı, Doğalgaz tesisatı,Yer döşemeleri, Parke ve aklınıza gelen bir çok hizmeti sunuyoruz.

Mimari ve dekorasyon çalışmalarında mükemmelliği yakalayabilmek adına çalışanlarımızın eğitimlerine önem veriyoruz. Yapı sektöründe uygulama alanlarımızla ilgili gelişimleri sürekli takip ederek en güncel, en modern yöntemleri uyguluyoruz.  İş disiplini ve iş ahlakına sonuna kadar riayet ederek söz verdiğimiz hizmeti, söz verdiğimiz zamanda ve söz verdiğimiz kalitede gerçekleştiriyoruz. Yaşam alanlarında uygulamalar yaparken; yaşam konforunu artırmanın doğal sonucu olan çağdaş medeniyetin gelişimi ve inşası yolunda toplumumuza önemli bir değer kattığımıza inanıyoruz.  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;  Rulo Dekor;

    Evinizdeki dekorasyonun modası mı geçti? İşyeriniz eskisi kadar dikkat çekmiyor mu? Rulo Dekorasyon, yaşam alanlarınızı baştan sona yeniliyor. Modern iç mimarinin ve modanın bütün gereklerini kusursuz bir ustalıkla uygulayan firmamız; size ferah ve büyüleyici bir mekâna sahip olma imkânı veriyor. Sizin için yapabileceklerimizi öğrenebilmek için hemen bizi arayın.

    ×