Mutfak Dekorasyon

Mutfak tadilatı ve dekorasyonu uygulamaları

Mutfağınız, evinizin kalbidir. Çeşitli nedenlerden dolayı zaman içerisinde mutfak tadilatı ve dekorasyonuna ihtiyaç duyabilirsiniz. RuloDecor.com Ekibi ile evde en çok zaman geçirdiğiniz mutfağınız, artık sizi sıkmayacak, muhteşem dönüşümlerle canlanacak.

Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu işlerinde tek elden tüm hizmet anlayışıyla hareket eden RuloDecor.com, fayans, parke, su tesisatı, elektrik tesisatı gibi her kalemde ustaları bünyesindeki barındırarak müşterilerinin tek muhatabı olarak çözümler üretmektedir.

RuloDecor.com olarak, komple mutfak tadilatı ya da mutfak dekorasyonu hizmeti verdiğimiz gibi talebe göre özel uygulamalar da yapıyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda mutfak dolabı yenilemesi ya da tezgah fayans yenilemesi gibi küçük dokunuşlarla da mutfaklarda büyük değişim sağlıyoruz.

Rulo Decor NASIL ÇALIŞIYOR?

Müşterilerimizden gelen mutfak tadilatı, mutfak yenileme ya da mutfak dekorasyonu talebini aldıktan sonra, işlem yapılacak yerde keşif yapmaktayız. Yapılan keşif ardından izlediğimiz yol şöyle;

PLANLAMA YAPIYORUZ?

 • Ücretsiz olarak evinize – iş yerinize gelip mutfağınızın genel ölçülerini alarak keşif yapıyoruz.
 • Keşif sonrası bütçe planı hazırlayıp detayları ile birlikte size teklifimizi sunuyoruz.
 • Teklifimiz kabul edilirse, (talep halinde) mutfağınızı bütçenize ve zevkinize göre tasarlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz. Ardından kullanılacak malzeme belirlenerek detayları içeren bir sözleşme hazırlayıp karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmede başlama ve bitiş süresini belirtiyoruz.

UYGULAMADA NELER YAPIYORUZ

 • Mutfağınızın önceki tüm eski malzemesini ve tadilat esnasında çıkan hafriyat malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.
 • Mutfağınızın elektrik ve sıhhi tesisatını yeni plana göre yeniliyoruz.
 • Belirlenen fayans, cam mozaik, dekor, granit ve mutfak dolabı uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.
 • Belirlenen eviye batarya armatür led aydınlatma ve diğer aksesuarların montajını yapıyoruz.
 • Tadilat sonrası mutfağınızın en ince detayına kadar genel temizliğini yapıp teslim ediyoruz.

İSTANBUL MUTFAK TADİLATI

Sektördeki 20 yılı aşkına tecrübesi ile RuloDecor.com Ekibi, Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu işlerinde şık, ergonomik tasarımı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.
İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren RuloDecor.com, müşterilerinin mutfak tadilat işlerine çözümler sunarken kaliteli hizmeti, uygun fiyata ulaşmalarına dikkat etmektedir.

Rulo Decor olarak gerçekleştirdiğimiz bazı mutfak dekorasyonu, mutfak yenileme ve mutfak tadilat örnekleri şöyle:

Bir evin merkez üssü olarak kabul edilen mutfak, ailenizle ve dostlarınızla sosyalleştiğiniz, duygularınızı paylaştığınız evinizin en dinamik bölümlerinden biridir. Rulo Decor, bu kutsal kabul edilen alanı sizler için daha güzel ve daha işlevsel tasarlayarak içinden çıkmak istemeyeceğiniz bir alan yaratmak arzusundadır.

Rulo Decor, size beklentilerinizi aşacak bir çözümler sunuyor. Şimdi bize bir email gönderin yada telefon açın yaşadığınız mekanlar hayallerinizi yansıtın…

  Evinizdeki dekorasyonun modası mı geçti? İşyeriniz eskisi kadar dikkat çekmiyor mu? Rulo Dekorasyon, yaşam alanlarınızı baştan sona yeniliyor. Modern iç mimarinin ve modanın bütün gereklerini kusursuz bir ustalıkla uygulayan firmamız; size ferah ve büyüleyici bir mekâna sahip olma imkânı veriyor. Sizin için yapabileceklerimizi öğrenebilmek için hemen bizi arayın.

  ×