Tadilat Dekorasyon

Eski mutfak tadilatı ya da yeni bir banyo… Karo seramikler veya sımsıcak bir ahşap yer döşemesi… Rulo Decor,’da mutlaka beklentilerinizi aşacak bir çözüm vardır.

Rulo Decor, müşterileriyle olan ilişkilerini ortaklık seviyesinde kurar. Yaptığı işe büyük özen gösterir ve kötü süprizlere yer vermez. Rulo Decor’un hedefi; altına imzasını attığı her işle müşterilerini memnun ederek gönüllerini kazanmaktır.

Bir tadilat projesine başlamak ev sahipleri için bazen zor ve karışık hale gelebilir. Rulo Decor’un uzman tasarım ve uygulama ekibi sizlere bu projeyi kolaylaştırmak ve sorunlarınızı çözmek için öncelikle ihtiyaçlarınızı dikkatle dinler, bütçenize en uygun tasarım ve uygulamayı gerçekleştirir, sonunda ise projeyi size tam zamanında teslim eder.

Sizi dinler, tüm ihtiyaçlarınızı dikkatle tespit eder ve en uygun projeyi tasarlayarak size sunarız.

  • Ücretsiz keşif ve planlama
  • 3 boyutlu projelendirme ve tasarım
  • Malzeme seçimleri ve uygulama iş programı

Evinizi yenilemek için pek çok geçerli nedeniniz olabilir. İster evinize ısı yalıtımı yapmak isteyin ister eski bir mutfak ya da banyo tadilatı ister salonu büyütmek isteyin veya kış mevsiminde de balkonunuzda keyif yapmak isteyin… Sebebiniz ne olursa olsun bu kararı verdiğinizde beklentilerinize en uygun ve en ekonomik çözümü sunan Karal yapı size sunacaktır.

3D SUNUM HAZIRLANMASI

Mimari proje tanıtımlarınızı ister 3d haraketli animasyon isterseniz 3d render resim olarak projelendirip hazırlamaktayız. Yapacağımız bu çizimler sayesinde yaptıracağınız mekanın önceden bitmiş halini görebiliyorsunuz.

İNŞAAT VE TAAHHÜT İŞLERİ

Her türlü inşaatınız firmamızın güvencesinde, uzman kadromuzla ve özenle tamamlanarak sizlere teslim edilir. Çalışmalarımız esnasında, gerekli önlemler alınarak çevre düzeninin yapılan işten olumsuz etkilenmemesine maksimum özen gösterilmektedir.

İŞ GÜVENLİĞİ

Şantiye yerleşimimiz iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun şartlarda hazırlanıp çalışanların yaşam ve çalışma şartları güvence altına alınmaktadır.

BOYA İŞLEMLERİ

Boya işlemleri günümüzde tek boyutlu bir işleve sahip değildir.  Kalıcılık, uygulama ve kaliteli, sağlıklı materyal seçimi boya açısından önemlidir. Boya işleminden önce tüm yüzeylerin koruma altına alınması, sıva ve zımpara işlemlerinin titizlikle gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Rulo Decor’un deneyimli ustaları tarafından; en kaliteli boya markaları sizin için profesyonel mimarlarımız tarafından özenle seçilerek mekanınıza yeni bir soluk getirecektir. Boya ve badana işleminin ardından iç ve dış mekân temizliği tarafımızdan yapılarak teslim edilir.

    Evinizdeki dekorasyonun modası mı geçti? İşyeriniz eskisi kadar dikkat çekmiyor mu? Rulo Dekorasyon, yaşam alanlarınızı baştan sona yeniliyor. Modern iç mimarinin ve modanın bütün gereklerini kusursuz bir ustalıkla uygulayan firmamız; size ferah ve büyüleyici bir mekâna sahip olma imkânı veriyor. Sizin için yapabileceklerimizi öğrenebilmek için hemen bizi arayın.

    ×